Mihri Helal Kozmetik Ürünleri

Bütün Mihri ürünleri, müslüman uzman dermatolog, biyolog ve kimyager tarafından, dinimizce kullanımı yasak olan ve sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. Zaten alkol ve hayvan yağı kullanılmaması yönüyle tüm Müslümanlar tarafından helal kozmetik ürünleri olarak tercih edilen bir üründür. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

Bu helal kozmetik ürünleri içerisinde olanları tek tek ifade etmek istiyorum:

1. Selülitler hareketsizlik, hormonal dengesizlik ya da beslenme bozuklukları gibi nedenlerle cildin portakal kabuğu gibi görünmesini sağlar. Selülit önleyici yani anti selülit kremler, cildin prüzsüz görünmesini sağlamakla birlikte kan dolaşımını da artırır.

2. Yağ dengeleyici kremler cildin nem dengesinin sağlanabilmesi, yeni hücre üretimi, cildin dış faktörlere karşı dirençli olması ve erken yaşlanmasını önleyen bir yapıya sahiptir. Yağlı, karma, akneli cilt tiplerinde, cildi nemlendirirken, yağ dengesi kurulmaya çalışılır. Cildi yenileyici hücreler üretilmesini sağlar.

3. Bayan ya da erkek farketmeden tüm bireyler özellikle istenmeyen tüyleri belli bir boya ulaştığında çeşitli yöntemlerle uzaklaştırırlar. Anti parantez geçmek istiyorum dinimizde bu boy bir buğday tanesinin büyüklüğünü geçmeyecek derecede olmalıdır. Bu boya ulaştığında sizler için tavsiyemiz köklerini kalınlaştırmadan olan yöntemleri denemelisiniz. Buradaki amaç tüylerin çıkış zamanını geciktirmek, köklerini zayıflatmak, tüylerin incelmesi ve belli zaman uyguladıktan sonra ise bir daha çıkmamasını sağlamaktır. Sizlere saymış olduğum tüm bu özellikleri sağlayacak olan Mihri tüy azaltıcı kremdir.

4. Günlük kremler ellerinizin veya vücudunuzun nemlenmesini sağlar. Nem dengesini sağlayan bu helal kremi her anınızda kullanabilirsiniz.

5. Kişiyi en çok gösteren fiziksel özelliklerden biri de saçlarıdır. Eğer saçınız dolgun, parlak ve bakımlı duruyor ise siz dikkat çekici ve bakımlı bir kişi olursunuz. Bunu sağlayan ise sizlere tavsiyemiz Mihri günlük bakım şampuanlarıdır. Protein bakımından zengin olan ve saç köklerini besleyen bu şampuan saçı güçlendirir, dökülmesini engeller, parlaklığını artırır ve en önemlisi saçı besleyerek şekillendirir. Yağlı saçların yağ dengesini ayarlayarak saçlarınızı uzun bir süre rahat olarak kullanmanızı sağlar.

6. MİHRİ Soft Intense Vücut Losyonu, nemini kaybederek kuruyan, hassaslaşmış cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve besler. Cilt dokusunun yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlar.

7. Saç dökülmesini karşı üretilen serumlar saçınızı besler ve saçınızın kırılıp dökülmesini engeller. Saçın elastikiyeti artar ve saç çok çabuk kırılıp dökülmez.

8. Mihri yaşlanma karşıtı kremler de yeni hücrelerin üretilmesini sağlar. Ve böylelikle hızlı bir şekilde yıkılan hücrelere karşı yeni hücreler üretilerek genç bir cilde sahip olunur.

9. El, yüz ve derideki koyu lekeler için Mihri koyu lekeleri önleyici kremleri denemelisiniz. Bu kremler cildin nem dengesini korurken, cilt lekeleri, kırışıklıklar ve cilt yenilenmesi üzerinde etki göstermektedir.

İşte sizlere yazmış olduğum bir kaç Mihri helal cilt bakım ürünlerinden istediğiniz tüm her yerde bulabilirsiniz.


 Bir Cevap Yazın