Kayra Etek Modelleri

KAYRA 1982 yılından bu yana farklı alanlarda faaliyette bulunmaktadır. 1992 yılında başlayan manto, kaban ve pardesü üretimi ile konfeksiyon sahasında da çalışmaya başlayan KAYRA kısa sürede Türkiye’nin önemli giyim firmaları arasında yer almıştır. Hızla kazanılan başarıdan güç alan firma yöneticileri 1998′de KAYRA TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ.’yi kurmuş ve bayan takım, etek, pantolon, ceket, manto, kaban ve pardesü üretimi ile ürün yelpazesini genişletmiştir.
KAYRA, yıllık 250000 üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı 300 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşterileri ile buluşmaktadır. Ürünlerimiz kalıp ve işçilik olarak dünyanın her tarafında geçerli olan standartlara göre yüksek kalitededir. Koleksiyonlarımız günün klasik, modern ve spor çizgisini yansıtmaktadır. Almanya başta olmak üzere, Avustralya, Danimarka, Katar, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri, Filistin, Lübnan ve Ürdün gibi ülkelere KAYRA olarak ihracat yapmaktadır. KAYRA yurt dışındaki mağazalarıyla da KAYRA markasını dünyaya tanıtmaktadır.
Kayra her geçen gün kendisini büyüterek ve kendine özel tasarımlar üreterek giyim sektöründe öncü örnek firmalar arasına girmektedir. Biz bu galeride Kayra’nın 2012 için tasarladığı ve satışa sunduğu etek koleksiyonunu sizlerle paylaştık. Günlük kullanabileceğiniz eteklerin dışında özel gün ve davetlerde de kullanabileceğiniz çok hoş etek modelleri de mevcuttur. Hatta bazı fotoğraflardaki eteklerin üzerine nasıl bir kombin yapacağınıza ilişkin küçük ipuçları da bulunmaktadır. Kayra eteklerin üzerine nasıl bir kombin oluşturulabileceğine dair size birkaç model göstermiştir. Bu ürünleri isterseniz online olarak kayrashop sitesinden ya da bulunduğunuz ilde bulunan kayra giyim satış mağazaları ya da noktalarından temin edebilirsiniz. Bizim çok beğenerek yayınladığımız bu koleksiyonu umarız siz değerli ziyaretçilerimizde beğenir.

Aranılan Kelimeler:

  • armine kap modelleri 2012 (21)
  • 2012 tesettür modası ceket (15)


Bir Cevap Yazın